IP PBX Santral Uygulamaları ve Avantajları

 

Birden fazla ofis için tek santral

NexPBX standard telefon hatlarından gelen (PSTN) çağrıları desteklediği gibi internet üstünden gelen (VoIP) çağrıları da destekler. VoIP desteği ile İnternet'e bağlı uzak noktalardaki ofislerinizi tek bir santralden yönetip, ofisleriniz aranızda dahili hat üstünden ücretsiz görüşme yapmanızı sağlar.

Uygun maliyetli şehirlerarası ve milletlerarası görüşme

NExPBX sisteminin VoIP desteği NexALO servisleri ile birlikte kullanıldığında uygun maliyetli şehirlerarası, miletlerarası görüşme olanağı da sağlar.

Şirketin dışında çalışabilme

Evlerinde veya müşterilerle beraber çalışan elemanlar kendi şirketlerinin santrallerine direk bağlı olarak çalışabilirler. Kendilerine gelen bir telefonu başka birine aktarabilirler, veya sesli mesaj sistemine uzaktan erişebilirler. Özet olarak ofislerinde oturdukları zaman mevcut olan tüm telefon hizmetlerine sahip olabilirler. Buna merkezi rehber sistemi, isimle arama, doğrudan dahili arama, yönetici / sekreter işlevleri ve daha bir çokları dahildir.

Seyahatte Taşınabilirlik

Satış temsilcileri ve teknik destek elemanları zamanlarının çoğunu seyahatle veya müşterilerle geçirirler. NexPBX her elemanınızın kendisine ait sadece tek bir telefon numarasından ulaşılmasını mümkün kılar. Otomatik olarak aramaları cep telefonuna, veya kablolu telefona, nerede olurlarsa olsunlar çağrı geldiğinde yönlendirir ve şirket dışında çalışanlar cep telefonu aracılığı ile sesli mesaj, faks, e-maillerine web tabanlı uygulamaları kullanarak erişebilirler.

Çağrı Merkezi

NExPBX sınırsız sayıda iç hattı desteklediğinden dolayı çağrı merkezi olarak da kullanılabilir. Yöneticiler çağrı merkezindeki elemanların gerçek zamanlı olarak değişen çalışma durumunu izelyebilirler. NexPBX sadece bir mouse tıklaması ile gerçek veya geçmişe dönük zamanlaı raporları alabilecekleri, bütün çağrı merkezi parametrelerine erişip gereken değişiklikleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunulabilir. Geçmişe yönelik ayrıntılı analiz ve kısa zaman içerisinde yorumlamayı sağlayan istatistiki raporların otomatik veya istenilen zaman doğrudan excel ortamına aktarılması mümkündür. NexPBX çağrı merkezi çözümünde bütün görüşmeler otomatik olarak wave dosya formatında kaydedilebilir. (konuşmaların her dakikası 1MB yer tutar, örneğin 80GB standar bir bilgisayar hard diskine ortalama 1000 saat'den fazla kayıt yapılabilir.)

 

 

satın al

Bütünleşik Telefon Kartı

Amerikada yaşayan KomTurk VoIP kullanıcıları evlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya deva medebilirler.

Daha fazla bilgi...