VoIP santral ve IP Telefon ile ofiste VoIP

Ofiste telefon faturanızı en az %50 azaltın.

Ofiste VoIP (Internet telefon servisi) nasıl çalışır?

voip telefon

Dünyanın neresinde olursanız olun, ofisinizde bulunan hızlı İnternet bağlantınızı heryeri çok daha ucuza hatta BEDAVA aramak için kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

İnternet Telefon Servisi diğer adıyla VoIP telefon görüşmeleri için kullanılan yeni bir teknolojidir. VoIP in açılımı "Voice over Internet Protocol"dur ve "telefon görüşmeleri için İnternet kullanımı" demenin teknik biçimidir. VoIP teknolojisi standard (analog) telefon görüşmelerini data (dijital) hale getirir ve hızlı Internet bağlantınız üstünden gönderir.

VoIP kullanmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur ve birini aramak herhangi bir standard telefonla aramaktan farksızdır. Ahizeyi kaldırın ve arayacağınız numarayı tuşlayın. Bu kadar basit. Aranmakta aynı basitlikte çalışır. Telefonunuz çalınca ahizeyi kaldırır ve konuşmaya başlarsınız.

KomTurk İnternet Telefon Servisini Skype ve benzeri uygulamalardan ayıran en büyük özelliği varolan telefonunuzu bugün kullandığınız şekilde kullanmanıza olanak sağlamasıdır. Bilgisayar yok, kulaklık, mikrofon yok...

VoIP kullanmanın asıl avantajı en basit ve teknik olmayan şekilde şudur - varolan telefon servislerinden çok daha ucuzdur, ve telefonunuza pek çok üstün özellikler kazandırır.

VoIP kullanmak için nelere ihtiyacım var?

Eğer hızlı İnternet bağlantınız varsa, IP Telefon santraliniz (IP PBX) olsun veya olmasın, kolay kurulumlu bir IP Telefon ile hemen VoIP servisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

broadbandHızlı İnternet bağlantısı işyerinizde kullandığınız DSL/ADSL, kablo veya leased line İnternet bağlantısıdır. Eğer minimum 512kbps/128kbps veya daha hızlı bir bağlantınız varsa bu hız VoIP servisini kullanmak için yeterlidir.

voip productIP Telefonlar standard ofis telefonlarından farksız VoIP teknolojisi entegre edilmiş, üstün özellikleri olan dijital telefonlardır.

IP telefon ile ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel dijital ses kalitesine, ve pek çok gelişmiş telefon özelliğine sahip kurumsal bir telefon almış olursunuz.

IP telefonu KomTurk'den $89.95'a satın alabilir veya kendi IP telefonunuzu da kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulum

IP telefonu kullanıp sadece 3 adımda VoIP ile konuşmaya başlayabilirsiniz

Varolan ofis bilgisayarının İnternet bağlantısını söküp IP telefona bağlayın.

Sonrasında IP telefonu direk İnternet'e bağlayın. Bu şekilde bir kurulum ile bilgisayarınız kapalı olsa bile IP telefonunuzun İnternet bağlantısı kopmayacaktır.

IP telefonun ahizesini kaldırın, konuşmaya başlayın.
Bu kadar basit.

KOMTURK VoIP telefon servisini birkaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

IP-PBX Telefon Santralleri

IP-PBX telefon santralleri internet çağında geleneksel santrallerin yerini alan yeni nesil sayısal PBX'lerdir. IP PBX Santraller bütün telefonlarınızın IP ağı (yerel, geniş, internet) ile birbirine bağlanmasını sağlar böylece dünyanın neresinde olursa olsun IP üzerinde olan ve IP PBX Santral'e kaydettiğiniz tüm dahili abonelerle ofis içindeymiş gibi (ücretsiz-sınırsız) konuşabilirsiniz.

IP PBX telefon santralleri standart telefon hatlarınızla beraber çalışıp, varolan santralinzde değişiklik yapmadan ilave olarak da kullanılabilir..

Bu özelliği nedeniyle çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralarlarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfırlamaktadır.

Ayrıca diğer tüm aramalarınızı KomTurk VoIP servisi üzerinden çok daha düşük maliyetle yapmanıza olanak sağlar. İlave gateway satın almak ya da yeni ayarlar yapmak zorunda kalmazsınız.

IP PBX santraller size eski telefon servislerinizin güvenilirliğine ek olarak yeni heyecan verici gelişmiş özellikler sunar. Tüm sistemin yönetimi internet tarayıcınızdan yapılabilir ve kullanım kolaylığını azami seviyeye çıkarırsınız. İnternet ağınızda bir problem olması halinde "PSTN fallback" devreye girerek telefon görüşmelerinizin normal telekom servisleri üzerinden devam etmesini sağlar. Böylece ses iletiminde herhangi bir kayıp ile karşılaşmazsınız.

IP PBX santraller ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Arama ücretleri

0 USD per monthKomTurk İnternet Telefon servisinde sadece konuştuğunuz kadar ödersiniz. Aylık ücret yok, vergi, ekstra ödeme yok

VoIP ile bazı görüşme ücretleri şöyledir

- Türkiye'nin tüm metropolleri için dakikası 3.9 cent (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Muğla, Samsun, Trabzon) diğer bütün şehirler dakikası 5.9 cent, cep telefonları dakikası 17.9 cent

- Tüm Amerika, Avrupa ve dünyada en çok görüşülen 26 ülke 1.9 cent / dakika, dünyadaki diğer tüm ülkeleri en uygun fiyatlar.

- KomTurk İnternet Telefon servisi kullanıcıları arasında tüm görüşmeler BEDAVA

Diğer bazı ülkeleri arama maliyeti aşağıdadır

USA flag A.B.D. 1.9 ¢ /min Italy flag İtalya 1.9 ¢/min
Argentina flag Arjantin 1.9 ¢ - 6.4 ¢ /min Japan flag Japonya 2.9 ¢/min
Germany flag Almanya 1.9 ¢/min Colombia flag Kolombiya, Bogota 2.3 ¢/min
Australia flag Avustralya 1.9 ¢ /min Mexico flag Meksika 1.9 ¢/min
Brazil flag Brezilya 1.9 ¢ - 6.8 ¢ /min Nepal flag Nepal 13 ¢/min
China flag Çin 1.9 ¢/min Pakistan flag Pakistan 3.3 ¢/min
Philippines flag Filipinler 15.2 ¢/min Poland flag Polonya 1.9 ¢/min
France flag Fransa 1.9 ¢/min Romania flag Romanya 2.6 ¢ - 8 ¢ /min
India flag Hindistan 5.4 ¢ - 11.6 ¢ /min Russia flag Rusya 1.9 ¢ - 5.6¢ /min
Iraq flag Irak, Bağdat 3.9 ¢/min Taiwan flag Tayvan 1.9 ¢/min
Iran flag İran 10.5 ¢ /min Ukraine flag Ukranya 11.6 ¢ /min
Israel flag İsrail 1.9 ¢/min Vietnam flag Vietnam 6.6 ¢/min

Tüm fiyatlar için tıklayın.

Sadece $10'lık hesap açıp görüşme yapamaya başlayabilirsiniz (Bu kadarıyla bile ABD, Avrupa ve 26 ülkeyi 8 saatten fazla arayabilirsiniz!)

VoIP servisi ile aranmak

0 US DollarsKomTurk her abonesine diğer KomTurk abonelerinden BEDAVA aranabilmesi için aboneye özel bir VoIP numarası atar. (örnek 555-123-1234). Bu servis için herhangi bir aylık ücret yoktur ancak dünyadaki diğer sabit ve cep telefonu kullanıcıları bu 555-123-1234 formatındaki numaradan sizi arayamazlar..

Eğer dünyadaki her sabit ve cep telefonundan aranmak isterseniz VoIP servisiniz için sanal bir telefon numarası almanız gerekmektedir. Sanal telefon numarası Komturk'den aldığınız VoIP numarasına ilave olarak ikinci gerçek bir telefon numarasının aynı telefonda çalmasıdır.

Şu anda Türkiye numaraları mevcut olmasa da 40'dan fazla istediğiniz bir ülkeden numara verebiliyoruz. Serbestleşme ile gelecekte Türkiye numaraları de verebilme ümidindeyiz.

Sanal Telefon numarasının avantajları şunlardır ;

1.) Dünyada nereye taşınırsanız taşının telefon numaranızı değiştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

2.) Türkiye'de ofis açmadan diledğiniz 30 ülkeden uluslararası telefon numarası alabilir sanki o ülkedeymiş gibi aranabilirsiniz.

3.) Eğer Amerikadaysanız yaşadığınız bölgeye ait alan kodlu telefon numarası almak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz alan kodundan telefon numarası alabilir varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer ederek sanal telefon numarası haline getirebilirsiniz.

ABD telefon numarası ile arama ve aranma

business voip pricingArtık Amerika'da ofis açmadan Türkiye'de ABD telefon numarası ile aranabilirsiniz.

Eğer ofisiniz Amerika'daysa dilediğiniz eyaletten yeni bir telefon numarası alabilir hatta varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edebilirsiniz. Aynı şekilde arayıp aranmaya devam ederek, ABD telefon faturanızı %50 azaltabilirsiniz.

ABD telefon numarası ile aranma veya ABD'de varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edip kullanma bedeli aylık $6.99 'dır.

Size gelen tüm aramalar BEDAVA. Ayrıca e-mail olarak gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA.

Arama yaparken aylık ücret yok. Dünyanın en hesaplı tarifesiyle sadece konuştuğunuz kadar ödeyin.

Uluslararası telefon numarası ile arama ve aranma

virtual number pricingAmerika'daki ofisinizin İstanbul telefon numarasına veya İstanbul ofisinizin Almanya, İngiltere telefon numarasına sahip olup başka ülkedeki müşterilerinizi size lokal numara çevirerek ulaşmasını istermisiniz?

Artık KomTurk'le dilediğiniz 30 ülkeden sanal telefon numarası alabilir ve dünyanın heryerinde bu numara ile aranabilirsiniz.

Uluslarası telefon numarası alabileceğiniz ülkelerin listesini görmek için tıklayın.

Uluslarası telefon numarası ile aranmanın aylık bedeli $15.00 'dır. Size gelen tüm aramalar BEDAVA.

Ayrıca e-mail olarak gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA..

Arama yaparken aylık ücret yok. Dünyanın en hesaplı tarifesiyle sadece konuştuğunuz kadar ödeyin.

Kendi VoIP Cihazını Kullan

KomTurk size ofisiniz için konfigürasyonu yapılmış bir IP Telefonu $89.95'e temin edebilir.

video-phoneDiğer taraftan SIP (session Initiation Protocol) desteklediği sürece dilediğiniz ülkeden satın aldığınız her türlü VoIP yazılımını, VoIP adaptörünü, IP telefonu ve hatta IP PBX telefon santralini de kullanabilirsiniz.

Örneğin SIP destekli video telefon satın alabilir ofisleriniz arasında ömür boyu görüntülü olarak bedava görüşebilirsiniz.

Kendi VoIP Cihazını Kullan opsiyonu ile dünyada en çok kullanılan pek çok VoIP cihazları için kolay kurulum klavuzları sağlıyoruz

Telefon Kartı servisi ile bütünleşik

Amerika veya Türkiye'de yaşayan KomTurk VoIP (İnternet Telefon servisi) kullanıcıları evlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya devam edebilirler.

Şimdi Satın Alın !

Sizde ofisinizde varolan hızlı İnternet'i telefonunuz için hemen kullanmaya başlayın ve çok daha ucuza görüşün.

Bugün satın almak için tıklayın!

satın al

Telekonferans Servisleri

KomTurk Telekonferans servisi ile artık dünyanın neresinde olursanız olun, yöneticinizle müşterinizi ve satış noktanızla tedarikçinizi bir telefonun ucunda buluşturup tüm görüşleri anında değerlendirip maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi...