Telekonferans Servisleri

Dünyanın neresinde olursanız olun, yöneticinizle müşterinizi ve satış noktanızla tedarikçinizi bir telefonun ucunda buluşturun.

KomTurk Telekonferans Sistemi Nedir?

voip telefon

Artık dünyanın neresinde olursanız olun, yöneticinizle müşterinizi ve satış noktanızla tedarikçinizi bir telefonun ucunda buluşturup tüm görüşleri anında değerlendirip maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz.

KoTturk Telekonferans Sistemi çok katılımcılı telefon görüşmelerinin kolayca ve hiç yatırım maliyeti olmadan gerçekleştirilmesini sağlayan bir platformdur.

Bu servic her tür telefon numarasından katılıma uygun gelişmiş telekonferans platformu ile aynı anda 60 katılımcıya kadar etkin iletişimi sağlayarak, zamandan ve ulaşım masrafından tasarruf sağlayacaktır, gelişmiş web arayüzü ile kolay rezervasyon ve yönetim imkanı ile yüksek güvenlikli yeni nesil bir iletişim aracıdır.

KomTurk Telekonferans Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Uygun maliyet: Voip üzerinden indirimli ses tarifeleri üzerinden ücretlendirilirsiniz. 60 kişiye kadar katılımcı: Santrallerin kısıtlı katılımcı kapasitesine karşın, Comturk Telekonferans ile aynı anda 60 kişiye kadar çok katılımcılı telekonferans düzenleyebilirsiniz.

Kolay yönetim: Santraller, bir web arayüzü sunamadıkları için telekonferansların yönetim ve raporlaması yapılamamaktadır. Comturk Telekonferans'ın web arayüzüyle konferans başlatmak ve yönetmek çok basit. İster periyodik toplantılar için ayarlarınızı kaydedebilir, telekonferanslarınızın size önceden e-posta ve ile hatırlatılmasını sağlayabilir isterseniz telekonferansınızın tamamının ses kaydını tutabilirsiniz.

Teknolojik üstünlük: Telekonferansın gelişmiş özelliklerini diğer Telekonferans sistemlerine göre donanıma ihtiyaç duymadan nerede olursanız yeni nesil bir iletişim imkanız sunuyor.

Telekonferans Nasıl Çalışır?

Telekonferans Erişim Numaraları (SPOT)
Türkiye için Erişim Numarası : 0212 414 1700

Telekonferans Başlatma

KomTurk web sitesi üzerinde HESABIM linkinde, telekonferansın konusu, tarihi, saati ve katılımcıların isimlerini, e-posta ve/veya cep telefon numaraları ile birlikte sisteme girerek toplantı rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Telekonferansa katılımcılarını e-postaj göndererek telekonferansa davet edebilir ve gönderdiğiniz mesajın içinde, telekonferansa ait PIN numarasını da gönderebilirsiniz.

Telekonferansınızın rezervasyonunu yaparken ses kayıt özelliğini aktif hale getirerek toplantınızın ses kaydını tutabilirsiniz.

Telekonferans Yöneticisi, web arayüzü ile kimlerin telekonferansa katılacağını belirleyebilir ve izleyebilir gecikenlere hatırlatma mesajları gönderebilir, dilediği zaman telekonferansı kapatabilir.

Telekonferans sistemine üç şekilde dahil olabilirsiniz.

1. Alternatif "Aranma"

Telekonferans arayüzüne girilmiş direkt telefon numaranızdan (direkt hat ya da GSM numaranız) konferans saati geldiğinde direk olarak aranarak Telekonferans'a telekonferansa katılabilirsiniz.

2. Alternatif "0 811 295 0 295 ile ücretsiz arayıp bağlanma"

Telekonferans saatinde arandınız fakat, aramayı başarılı bir şekilde cevaplayamadınız ya da sonradan telekonferansa dahil olmak istendi. Yapacağınız şey çok basit. Sabit bir numaradan 0811'li numarayı arayıp konferans ve PIN numaranızı tuşlayarak telekonferansa sizde dahil olabilirsiniz. Telekonferansa katılan her katılımcıyı isteğe bağlı olarak diğer katılımcılara kendi sesiyle anons edebilirsiniz.

3. Alternatif "0 212 414 17 00 arayarak Geri Aranma"

Telekonferansa cep telefonunuzla katılmak isterseniz 0811'li numarayı arayamayacağınızdan dolayı 0212 414 1700 nolu numaramızı aramalısınız. Telekonferans sistemi size meşgul tonu vererek hemen sizi geri arayacaktır. Böylece, telekonferansa başarılı bir şekilde katılımınız sağlanacaktır.

Fiyatlar

KomTurk Telekonferans Çözümümüzden herhangi bir kurulum ücreti ödemeden faydalanabilirsiniz.

Sabit ücret: Yok

Kullanım Bedeli: Her katılımcı için dakikası sadece $0,015

Ek Ücretler: E-posta davet gönderimi: Ücretsiz

Şimdi Satın Alın !

Sizde Telekonferans servisini hemen kullanmaya başlayın Dünyanın neresinde olursanız olun, yöneticinizle müşterinizi ve satış noktanızla tedarikçinizi bir telefonun ucunda buluşturun.

Bugün satın almak için tıklayın!

satın al

Bütünleşik Telefon Kartı

Amerika ve Turkiye`de yaşayan KomTurk VoIP kullanıcıları ev veya isyerlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya devam edebilirler.

Daha fazla bilgi...