Sanal Telefon Numarası

Aileniz, arkadaşlarınız, müşterileriniz dünyanın heryerinden size lokal telefon numarası arayak, şehir içi ücret ödeyerek ulaşsın.

Sanal Telefon Numarası Servisi nedir?

KomTurk her abonesine diğer KomTurk abonelerinden BEDAVA aranabilmesi için aboneye özel bir VoIP numarası atar. (örnek 555-123-1234). Bu servis için herhangi bir aylık ücret yoktur ancak dünyadaki diğer sabit ve cep telefonu kullanıcıları bu 555-123-1234 formatındaki numaradan sizi arayamazlar.

Sanal telefon numarası, hizmet verebildiğimiz 40'dan fazla ülke ve 1000'lerce şehire ait gerçek telefon numaralarının, KomTurk altyapısı ve Internet kullanılarak istenilen başka bir ülkeye yönlendirilmesi servisidir.

Eğer dünyadaki her sabit ve cep telefonundan aranmak isterseniz KomTurk size gerçek bir numaradan aranmaktan farksız bir servis olan sanal bir telefon numarası sağlayabilir.

Sanal Telefon Numarası Nasıl Çalışır?

Diyelim ki İstanbul'da yaşıyorsunuz, ve diyelim ki Londra'da iş ortaklarınız var. KomTurk servisiniz ile alacağınız İngiltere, Londra alan kodlu uluslararası sanal telefon numarası sayesinde iş ortaklarınız bu Londra numarasını çevirdiği zaman İstanbul telefonunuz çalacaktır. Artık Londra'daki iş ortaklarınız sizi ararken Türkiye'yi arama ücreti ödemek zorunda kalmayacak sadece Londra şehir içi arama ücreti ödeyeceklerdir.

Aynı şekilde Almanya'da ABD telefon numarasına veya Avusturalya'da Fransa telefon numarasına, dünyanın her ülkesinde sanal numara verebildiğimiz ülke ve şehirlerden telefon numarasına sahip olabilirsiniz

Sanal Telefon Numarası Alabileceğiniz Ülkeler

Şu anda uluslararası telefon numarası verebildiğimiz ülkeler aşağıdadır. Yeni ülke telefon numaraları sürekli eklenmektedir ve bu liste güncellenmektedir.

 

Şu anda bu ülkelerde hangi şehirlerden sanal telefon numarası verebildiğimiz öğrenmek için tıklayınız.

Sanal telefon kullanımı ve fiyatları hakkında bilgi için tıklayınız!

satın al

Kendi VoIP Cihazını Kullan

KomTurk VoIP ile SIP (session Initiation Protocol) desteklediği sürece dilediğiniz ülkeden satın aldığınız her türlü VoIP yazılımını, VoIP adaptörünü, IP telefonu ve hatta IP PBX telefon santralini kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ...