Uluslararası telefon tarifeleri

Dünyada en çok aranılan 26 ülke için tek bir tarifemiz var; Global Tek Tarife 1.9cent/dk. Türkiye'yi aramada 12 büyük şehir 3.9 cent (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Muğla, Samsun, Trabzon) diğer tüm şehirler 5.9 cent, cep telefonları 17.9 cent. (Tüm tarifeler...)

Telefon Kartı ile yaptığınız aramalarda bu tarife telefon kartı erişim bedeli ile dakikası 2 cent daha fazladır. Telefon kartı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

international calling rates

Global tek tarife Arjantin (Buenos Aires), Avustralya, Brezilya Kanada, Kanada (mobil), Çin (Beijing, Guanzhou, Shanghai, Shenzhen), Çin (mobil), Danimarka, Fransa (Paris), Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hong Kong (mobil), Romanya, İrlanda, İtalya, İsrail (Tel Aviv), Meksika (Mexico City, Monterrey), Hollanda, Vatikan Polonya, Portekiz, Rusya (Moscow, St. Petersburg), İspanya, İsveç, Singapur, Tayvan, Tayland, İngiltere, ABD, ABD (mobil) görüşmeleri için geçerlidir. Cep telefonu dahil olan ülkeler (mobil) olarak ayrıca belirtilmiştir.

Bazı Örnek Tarifeler

Brazil flag Avustralya 1.9¢/min
Brazil flag Brezilya 1.9¢ - 5.3 ¢/min
India flag Bulgaristan 4.5 ¢/min
Mexico flag Çin 1.9 ¢/min
Nepal flag Kolombiya 2.3¢/min
India flag Fransa 1.9 ¢/min
India flag Hindistan 5.4¢/min
Brazil flag İran 10.5 ¢/min
India flag Irak 3.9 ¢/min
Mexico flag Meksika 1.9 ¢/min
Nepal flag Nepal 13 ¢/min
Philippines flag Pakistan 3.3 ¢/min
Philippines flag Filipinler 15.2 ¢/min
Vietnam flag Tayvan 1.9 ¢/min
Brazil flag Türkiye 3.9 ¢/min
Mexico flag Ukranya 11.6 ¢/min
Vietnam flag Vietnam 6.6 ¢/min

Tüm tarifeler için tıklayın