Android VoIP

Android VoIP Nedir?

cep telefonu ile voipKomTurk Mobil VoIP servislerini kablosuz veya 3G İnternet bağlantısı olan tüm Android cep telefonları ile kullanabilirsiniz.

Piyasada satılan bazı Android cep telefonları Samsung Galaxy Serisi, Motorola Razr serisi, Sony Xperia serisi, HTC Android telefonlar, LG Android telefonlardır.

Eğer telefonunuz bu listede değilse bile işletim sistemi Android olduğu sürece VoIP programlarını yükleyebilirsiniz.

 

SipdroidSIPDroid

Android için yazılmış açık kaynak kodlu ve bedava bir VoIP programı olan SIPDroid ile hemen 3G İnternet bağlantısı üstünden çok daha ucuza görüşme yapmaya başlayabilirsiniz.

SIPDroid konfigurasyonu için tıklayınız.

 

AcrobitsAcrobits

Acrobits kullanışlı ve kolay arayüzü olan bir Android VoIP programıdır. 3G İnternet bağlantısı olmayıp sadece Edge bağlantıda bile konuşma olanağı sağlayan G729 codec Android market'den ayrıca satın alınabilinir.

Acrobits konfigurasyonu için tıklayınız.

SipdroidBria

Bria dünyada en çok kullanılan VoIP programı X-Lite'ın yaratıcılarından Android için pek çok gelişmiş telefon özelliklerine sahip VoIP programıdır. 3G İnternet bağlantısı olmadığında bile iyi ses kalitesi sağlayan G729 codec desteği vardır.

Bria konfigurasyonu için tıklayınız.

satın al

Bütünleşik Telefon Kartı

Amerikada yaşayan KomTurk VoIP kullanıcıları evlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya deva medebilirler.

Daha fazla bilgi...