Dünyanın her noktasında VoIP

Tek bir VoIP hesabı ile dilediğiniz ülkede, dilediğiniz ortamda en az %70 ucuza hatta bedava konuşun.

VoIP yada İnternet telefonu nedir?

VoIP diğer adıyla İnternet Telefon Servisi telefon görüşmeleri için kullanılan yeni bir teknolojidir. VoIP in açılımı "Voice over Internet Protocol"dur ve "telefon görüşmeleri için İnternet kullanımı" demenin teknik biçimidir. Detaylı bilgi ..

VoIP kullanmanın asıl avantajı en basit ve teknik olmayan şekilde şudur - varolan tüm telefon servislerinden çok daha ucuzdur.

VoIP Servisi ile tüm Amerika, Avrupa ve dünyada en çok görüşülen 26 ülkeyi dakikası 1.9 cent ve Türkiye'yi 3.9 cent'den başlayan fiyatlarla arayabilirsiniz.
Tüm tarifeler için tıklayın.

KomTurk'ün diğer VoIP servis sağlayıcılardan farkı nedir?

VoIP servisleri hızlı İnternet bağlantısı olan dünyanın her noktasında kullanılabilirken, diğer VoIP servis sağlayıcları VoIP servisini sadece kendi cihazları veya yazılımları ile ve sadece bazı ülkelerde kullanılabilir sunmaktadırlar. Ayrıca hemen her VoIP servis sağlayıcıda aylık ücret, veya birtakım gizli ücretler mevcuttur.

KomTurk VoIP telefon servisinde kontrat, aylık ücret söz konusu değilidir, ve dilediğiniz her VoIP cihazı veya yazılımı ile dünyanın her noktasında daha ucuza telefon görüşmesi yapmanızı sağlar.

KomTurk VoIP servislerini nerede kullanabilirim ?

KomTük VoIP servisini hızlı İnternet bağlanıtısı olduğu sürece dünyanın her noktasında ve aklınıza gelebilecek her türlü VoIP yazılımı, cihazı, IP telefonu ve IP santrali ile kullanabilirsiniz.

Açacağınız KomTurk VoIP hesabını evinizde varolan telefonunuzla, ofisinizde IP telefon veya IP santraliniz ile, yolda bilgisayarınız ve hatta yeni nesil VoIP/GSM cep telefonunuz ile kullanabilirsiniz.

Aynı KomTurk VoIP hesabını farklı noktalarda kullanma örneklerini aşağıda bulabilirsiniz .

PC'den VOIP PC to Phone

Bilgisayarınıza ücretsiz KomTurk VoIP yazılımı yükleyerek DSL, Kablo veya WiFı hızlı İnternet bağlantısı olan dünyanın her noktasında bilgisayarınızı telefon gibi kullanın, tüm dünyayı en ucuza hatta BEDAVA arayın.
Detaylı bilgi için tıklayın...

Home Phone Service

Evde VoIP

Evinizde kablo veya DSL/ADSL İnternet bağlantınız varsa servisinize VoIP adaptörü ilave edin ve varolan telefonunuzla arayıp aranmaya devam edin. Dünyanın her noktasını daha ucuza diğer KomTurk abonelerini BEDAVA arayın.

KomTurk size evinizdeki telefon için konfigürasyonu yapılmış VoIP adaptörünü $69.95'e temin edebilir. Ayrıce dilerseniz Türkiye'den veya dünyanın herhangi bir yerinden alacağınız veya almış olduğunuz VoIP cihazını KomTurk servisi ile hemen kullanabilir ve dünyanın her noktasını en uygun maliyetlerle aramaya başlayabilirsiniz.. Detaylı bilgi için tıklayın...

Cepten VoIP

mobile voip nokia n95Eğer cep telefonunuzla e-mail gönderecek kadar yeni teknoloji ile ilgiliyseniz, artık VoIP ile ucuza hatta BEDAVA arama yapmaya da başlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız yeni nesil Nokia E70, N95 gibi GSM/VoIP özellikli veya Windows Mobile tabanlı yeni nesil bir telefon.

Cepten VoIP kablosuz hızlı İnternet bağlantısı olan her noktada çalışır ve kablosuz İnternet ağları her geçen gün hızla artmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın...

IP PhoneOfiste VoIP

İşyerinizdeki İnternet bağlantısını tüm dünyayı ve Türkiye'yi daha ucuza aramak için kullanın. Ofis açmadan dilediğiniz 30 ülkeden telefon numaranız olsun. Dünyanın heryerindeki ofisleriniz arasında BEDAVA görüşün..

Eğer hızlı İnternet bağlantınız varsa, IP Telefon santraliniz (IP PBX) olsun veya olmasın, kolay kurulumlu bir IP Telefon ile hemen VoIP servisini kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın...

IP-PBX Telefon Santralleri ile VoIP

IP-PBX telefon santralleri internet çağında geleneksel santrallerin yerini alan yeni nesil sayısal PBX'lerdir. IP PBX Santraller bütün telefonlarınızın IP ağı (yerel, geniş, internet) ile birbirine bağlanmasını sağlar böylece dünyanın neresinde olursa olsun IP üzerinde olan ve IP PBX Santral'e kaydettiğiniz tüm dahili abonelerle ofis içindeymiş gibi (ücretsiz-sınırsız) konuşabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın...

Ücretlendirme

VoIP servisi ile aramak çok ucuz 0 USD per month

KomTurk İnternet Telefon servisinde sadece konuştuğunuz kadar ödersiniz. Aylık ücret yok, vergi, ekstra ödeme yok.

VoIP ile bazı görüşme ücretleri şöyledir

- Türkiye'nin tüm metropolleri için dakikası 3.9 cent (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Muğla, Samsun, Trabzon) diğer bütün şehirler dakikası 5.9 cent, cep telefonları dakikası 17.9 cent

- Tüm Amerika, Avrupa ve dünyada en çok görüşülen 26 ülke 1.9 cent / dakika, dünyadaki diğer tüm ülkeleri en uygun fiyatlar.

- KomTurk İnternet Telefon servisi kullanıcılarını arasında tüm görüşmeler BEDAVA

Sadece $10'lık hesap açıp görüşme yapmaya başlayabilirsiniz (Bu kadarıyla bile ABD, Avrupa ve 26 ülkeyi 5 saatten fazla arayabilirsiniz!)

Uluslararası arama tarifeleri

Bazı ülkeleri arama maliyeti aşağıdadır. ;

USA flag A.B.D. 1.9 ¢ /min Italy flag İtalya 1.9 ¢/min
Argentina flag Arjantin 1.9 ¢ - 6.4 ¢ /min Japan flag Japonya 2.9 ¢/min
Germany flag Almanya 1.9 ¢/min Colombia flag Kolombiya, Bogota 2.3 ¢/min
Australia flag Avustralya 1.9 ¢ /min Mexico flag Meksika 1.9 ¢/min
Brazil flag Brezilya 1.9 ¢ - 6.8 ¢ /min Nepal flag Nepal 13 ¢/min
China flag Çin 1.9 ¢/min Pakistan flag Pakistan 3.3 ¢/min
Philippines flag Filipinler 15.2 ¢/min Poland flag Polonya 1.9 ¢/min
France flag Fransa 1.9 ¢/min Romania flag Romanya 2.6 ¢ - 8 ¢ /min
India flag Hindistan 5.4 ¢ - 11.6 ¢ /min Russia flag Rusya 1.9 ¢ - 5.6¢ /min
Iraq flag Irak, Bağdat 3.9 ¢/min Taiwan flag Tayvan 1.9 ¢/min
Iran flag İran 10.5 ¢ /min Ukraine flag Ukranya 11.6 ¢ /min
Israel flag İsrail 1.9 ¢/min Vietnam flag Vietnam 6.6 ¢/min

Tüm uluslararası fiyat tarifeleri için tıklayın.

VoIP servisi ile aranmak

0 US DollarsKomTurk her abonesine diğer KomTurk abonelerinden BEDAVA aranabilmesi için aboneye özel bir VoIP numarası atar. (örnek numara 555-123-1234). Bu servis için herhangi bir aylık ücret yoktur ancak dünyadaki diğer sabit ve cep telefonu kullanıcıları bu 555-123-1234 formatındaki numaradan sizi arayamazlar.

Eğer dünyadaki her sabit ve cep telefonundan aranmak isterseniz VoIP servisiniz için sanal bir telefon numarası almanız gerekmektedir. Sanal telefon numarası Komturk'den aldığınız VoIP numarasına ilave olarak ikinci gerçek bir telefon numarasının aynı telefonda çalmasıdır.

Sanal Telefon numarasınn avantajları şunlardır ;

1.) Dünyada nerede taşınırsanız taşının telefon numaranızı değiştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

2.) Örenğin Türkiye'deyseniz yurtdışında ofis açmadan dilediğiniz 30 ülkeden uluslararası telefon numarası alabilir sanki o ülkedeymiş gibi aranabilirsiniz.

3.) Eğer Amerikadaysanız yaşadığınız bölgeye ait alan kodlu telefon numarası almak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz alan kodundan telefon numarası alabilir hatta varolan ABD telefon numaranızı KomTurk'e transfer ederek sanal telefon numarası haline getirebilirsiniz.

VoIP servisinde ABD telefon numarası ile aranma

residential voip pricingABD telefon numarası ile aranma veya ABD'de varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edip kullanma bedeli aylık $6.99 'dır.

Size gelen tüm aramalar BEDAVA'dır.

Ayrıca e-mail olarak gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA.

Arama yaparken aylık ücret yok. Dünyanın en hesaplı tarifesiyle sadece konuştuğunuz kadar ödeyin.

VoIP servisinde uluslararası telefon numarası ile aranma

virtual number pricingİstanbul'da yaşarken Almanya, İngiltere veya Japonya telefon numarasına sahip olup başka ülkedeki arkadaşlarınızın, ailenizin, iş yaptığınız şirketlerin size lokal numara çevirerek ulaşmasını istermisiniz?

Artık KomTurk'le dilediğiniz 30 ülkeden sanal telefon numarası alabilir ve dünyanın heryerinde bu numara ile aranabilirsiniz.

Uluslarası telefon numarası alabileceğiniz ülkelerin listesini görmek için tıklayın.

Uluslarası telefon numarası ile aranmanın aylık bedeli $15.00 'dır. Size gelen tüm aramalar BEDAVA.

Ayrıca e-mail olarak gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA.

Arama yaparken aylık ücret yok. Dünyanın en hesaplı tarifesiyle sadece konuştuğunuz kadar ödeyin.

Kendi VoIP cihazını kullanma opsiyonu

KomTurk size konfigürasyonu yapılmış VoIP cihazı temin edebilir ancak diğer taraftan SIP (session Initiation Protocol) desteklediği sürece dilediğiniz ülkeden satın aldığınız her türlü VoIP yazılımını, VoIP adaptörünü, IP telefonu ve hatta IP PBX telefon santralini kullanabilirsiniz.

byod voip

Örneğin SIP destekli video telefon satın alabilir aranızda ömür boyu görüntülü olarak bedava görüşebilirsiniz.

Kendi VoIP Cihazını Kullan opsiyonu ile dünyada en çok kullanılan pek çok VoIP cihazları için kolay kurulum klavuzları sağlıyoruz

Telefon Kartı servisi

Amerika'da ve Türkiye'de yaşayan KomTurk VoIP (İnternet Telefon servisi) kullanıcıları evlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya deva medebilirler.
Detaylı bilgi için tıklayın...

Şimdi Satın Alın !

Sizde varolan hızlı İnternet bağlantınızı ucuz telefonunuz için hemen kullanmaya başlayın ve çok daha ucuza görüşün.

Bugün satın almak için tıklayın!

Telefon Kartı

Bütünleşik Telefon Kartı

Hızlı İnternet'iniz yok mu? Sorun değil. Eğer Amerika'da veya Türkiye'de yaşıyorsanız KomTurk telefon kartı ile tüm dünyayı hala çok ucuza arayabilirsiniz.

VoIP kullanıcıları da hızlı İnternet bağlantısı olmadığı zamanlarda 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı KomTurk hesaplarını telefon kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya devam edebilirler.

Daha fazla bilgi...